Akustik dinleme cihazı İLE TIKANIKLIK AÇMA

Akustik dinleme cihazı, Avrupalı bilim adamları tarafından geliştirilmiş olan,sese karşı oldukça duyarlı bir araçtır. Cihazın donanımındaki duyarlılık sayesinde en derin bölgelerde meydana gelen sızıntılar bile net olarak tespit edilebilir ve böylelikle de kaçağın yapıya hasar vermesi önlenecek şekilde su kaçağı tamiri gerçekleştirilir.

Akustik dinleme cihazı sayesinde; hane içerisinde kaçak bulunana kadar duvar, döşeme, fayans kırma gibi uygulamalar yerine, artık dakikalar içinde tesisatta oluşan sızıntının merkezi bulunabilmektedir. Böylelikle eviniz inşaat alanına dönüşmeden sorununuz ortadan kaldırılmaktadır.

DAHA GÜVENLİ DAHA HIZLI DAHAPROFESYONEL.

Bodrum’da Robot ile Kırmadan Delmeden Tuvalet, Lavabo Tıkanıklığı Açma Hizmeti

13 yıllık tecrübemiz ile su kaçağı bulma, kanalizasyon açma, tuvalet tıkanıklığı açma, petek temizliği, kanal açma, su tesisatı tamiri, su deposu temizliği ve gider temizleme hizmetleri konusunda Bodrum ve çevresinde bulunan müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve profesyonel hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Su kaçağının erken tespit edilmesi önemli olduğundan, sızıntı başlangıç seviyesinde iken, firmamızla iletişime geçilmesi önemlidir.

Noktasal tespit yapabilen dedektörlere, gözle tespitin zor olduğu durumlarda başvurulur. Bu noktada termal kameralı sistemler, boyalı su, nem ölçer cihazları ve akustik dinleme cihazı sızıntının kaynaklandığı noktayı bulabilir.

Tuvalet tıkanıklığını açma işlemlerinde de kullandığımız yüksek teknolojik ve modern cihazlarla, tıkanan borularınızı tespit edip, borularınıza zarar vermeden, evinizi batırmadan profesyonel bir şekilde, kısa sürede tıkanan tuvaletinizi açıyoruz.